skip to Main Content

Pauline MeursProf.dr. Pauline Meurs was van 12 juni 2007 tot 15 januari 2013 Eerste Kamerlid voor de PvdA. Zij is hoogleraar bestuur in de gezondheidszorg aan de Erasmus Universiteit.

Vanaf 1 februari 2013 is zij lid van de Onderzoeksraad voor Veiligheid en sinds 1 september 2014 voorzitter van de Raad voor de Volksgezondheid en Zorg. Eerder was zij lid van de Wetenschappelijke Raad voor het Regeringsbeleid en bestuurder van het academisch ziekenhuis in Rotterdam.

Back To Top